Araçla gelen misafirlerimiz için.


Büyütmek için tıklayın!
 • Otelimiz Çanakkale’ye 85 km, İstanbul’a 400 km, Bandırma’ya 210 km, İzmir’e ise 240 km uzaklıktadır.
  Çanakkale üzerinden araçla gelen misafirlerimiz Ezine ilçesinden 25 km sonrasında Ayvacık ilçesini yaklaşık 1 km geçince sağ yöne doğru yeni yapılmış Assos yolunu kullanmalarını öneriyoruz. Bu yola girdikten yaklaşık 17 km sonra otelimize ulaşabilirsiniz.

  İzmir’den gelecek misafirlerimiz ise Aliağa, Dikili, Ayvalık, Edremit, Küçükkuyu rotasını izleyi Assos sahil yoluna girdikten sonra 13 km daha yol katederek otelimize ulaşabilirler.

 • Dilerseniz Ayvacık içerisinden geçen eski Assos yolunu kullanıp 23 km sonra ya da Nusratlı bayırları diye tabir edilen Küçükkuyu yolunu kat edip, Nusratlı sonrası Assos sahil yolundan geçerek 43 km sonra otelimize ulaşabilirsiniz.
  Ancak bu iki rotanın eski ve virajlı yollar olması sebebiyle önerimiz ilk rotadan bize ulaşmanızdır.

  Bandırma üzerinden gelecek misafirlerimiz ise Bandırma’dan sonra sırasılya Biga, Çan, Bayramiç, Ezine, Ayvacık rotasını izleyerek otelimize ulaşabilirler.


Uçakla gelen misafirlerimiz için


Büyütmek için tıklayın!
 • Otelimiz Edremit Havalimanına 60 Km, Çanakkale Havalimanına 85km uzaklıktadır.

  Uçak veya otobüsle gelen misafirlerimizin talep etmesi halinde Ayvacık, Çanakkale ve Edremit’ten transferini gerçekleştirmekteyiz.

  Transfer tercih etmeyen misafirlerimiz ise Çanakkale otogardan Ayvacık’a oradan da Assos’a toplu taşıma araçları ile gelebilir. Assos ile arasında 6 km olan otelimize dilerseniz Assos’tan tutacağınız bir taksi ile dilerseniz Assos – Küçükkuyu hattında çalışan minibüslerle otelimize ulaşabilirsiniz.

 • Edremit Havalimanı veya İzmir yönünden gelen misafirlerimiz ise yine toplu taşımayı kullanarak Küçükkuyu’ya, oradan da taksi veya Küçükkuyu – Assos hattında çalışan minibüslerle 20 km’lik Küçükkuyu sonrasındaki yolu tamamlayıp otelimize ulaşabilirsiniz.